ניתוח להגדלת חזה וניתוחים להקטנת חזה – ניתוחים פלסטיים

תחום של טיפולים אסתטיים מקבל תאוצה בעשור אחרון עם הצעות רבות ומגוונות בתחומים שונים ואף גרם לויכוח בין רופאים פלסטיקאים לבין נניח רופאי שיניים בדבר הזרקת בוטוקס או חומצה היאלורונית, אך ערכאות משפטיות ואיגוד רופאים מצאו עמק השווה בין השניים ואיפשר לשניהם לעסוק בתחום.

אחד הנושאים שמאוד פופולארי לצד הזרקות ומתיחות פנים, הינו נושא של ניתוחי חזה, כאשר בין הניתוחים שיש להם ביקוש רב ניתן לציין את ניתוח להגדלת חזה, ניתוח להקטנת חזה (כאשר במקרה הזה גם גברים לעיתים פונים למנתחים פלסטיקאים לקבלת ייעוץ), ניתוחים לשחזור השד (לרוב הניתוח מיועד לנשים), ניתוחי אף לעיצוב האף המושלם, ניתוחים להסרת עודפי עור לאחר הרזיה וניתוחים פלסטיים נוספים או פרוצדורות שיש בהם אלמנט של אסתטיקה ויופי.

מכיוון שמדובר על משהו שלא קשור לנושא הבריאות והצלת חיים, עלויות של פרוצדורות אלו וגם הניתחים, משולמות על ידי המטופלים ישירות לרופא המטפל בלקוח, כאשר במקרה הזה אין השתתפות של קופת חולים בהוצאות אלו וכאשר מדובר על תהליך של שחזור השד אחרי מחלות שונות, קופת חולים יכולה לקחת על עצמה חלק של הוצאות על הניתוח הספציפי.

אם תחשפו באינטרנט הצעות בתחום של ניתוחי להגדלת חזה, תוכלו לראות את כמות ההצעות בתחום, דבר שמעיד על תחרות די גדולה בתחום ולכן ייתכן מאוד עקב התחרות הגדולה, תוכלו לקבל הנחה נוספות עבור התהליך, אך קודם כל נמליץ שלפני משא ומתן בנוגע למחיר עבור הגדלת שדיים, תבקשו לראות ולשמוע המלצות של מטופלים קודמים ואף בקשו לדבר איתם באופן ישיר ותנסו להבין האם לקוחות אלו באמת מרוצים מן התוצאות של ההגדלה.

רופא מומחה בתחום וגם בעל מוניטין בדרך כלל יציע לך לדבר באופן ישיר ואישי עם לקוחות מן העבר ובכך יהיה ניתן להסיק שככל הנראה מדובר על מנתח פלסטי הגון אם כי לדעתי האישית בקשת הצגת המלצות צריכה לבוא מצד הלקוח ולא מצד הרופא.

על מנת לקבל רושם בדבר המוצע בתחום וגם רמת המחירים והשירות, הייתי ממליץ לבצע סקר ממש מעמיק בנושא ניתוחים פלסטיים בכלל והניתוחים להגדלת חזה בפרט.

כמו כן הייתי ממליץ תוך כדי ביצוע סקר שווקים להיות אלה שיוזמים את ההתקשרות ולא ההפך.

כמו כן הייתי ממליץ לדבר עם חברים ומכרים שייתכן ויוכלו להמליץ על רופא מנתח טוב שיש להם היכרות אישית איתו או דרך מעגל חברים ומכרים, דבר שיכול להגדיל סיכוי שתגיעו למישהו מקצועי בתחום הניתוחים הפלסטיים.